ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של איגוד הגזברים

‏ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של איגוד הגזברים ברשויות המקומיות בישראל. באיגוד חברים כל גזברי העיריות, המועצות המקומיות והמועצות האזוריות בישראל (כ- 250 במספר).

זהו איגוד מקצועי וותיק שהוקם בשנות ה-60 של המאה הקודמת, המהווה נציגות מוסמכת של גזברי הרשויות המקומיות לייצוג חבריו כלפי מוסדות המדינה ומשרדי הממשלה, המעסיקים, מרכז השלטון המקומי, מוסדות ההסתדרות ולמעשה מול כל גוף, שיש לו נגיעה בדבר מעמדו, מקצועיותו, סמכויותיו, קידומו ושיפור תנאי עבודתו ורווחתו של הגזבר ברשות המקומית.

האתר עוצב באופן מתקדם ונבנה על פי כל הכללים העדכניים לאתרי אינטרנט. הוא נגיש בהתאם לתקינה הבינל' ומתאים את עצמו לכל רזולצייה לתאימות בסמארטפונים וטאבלטים. באתר אזור אישי סגור לבעלי תפקידים בלבד (חברי איגוד גזברים). מודול אירועים מתקדם הכולל מידע אודות אירוע עם אפשרות שמירה של אירוע ביומן, ניווט בתוכנת  Waze ומפה אינטראקטיבית. משוב לכל עמוד תוכן (נתינת אפשרות לגולש להעיר/להאיר הערות לכל עמוד תוכן). האתר מכיל ספר טלפונים מתקדם המאפשר חיוג ישיר מטלפונים חכמים. מודול פרוטוקולים עם סנני חיפוש לפי "שנה", "ועדה", "מהישן לחדש/המחדש לישן". מודול מכרזים הכולל ארכיון מכרזים עם מנגנון תפוגה אוטומטי.  האתר יחובר למערכת Google Analytics לצורך בקרה וניתור מידע.

האתר שם לעצמו יעד לתחזק את הקשר המקצועי של הקהילה הפיננסית במגזר המוניציפאלי באמצעות עדכון שיטתי ובזמן אמיתי בכל נושא שיימצא רלוונטי. בנוסף, באתר ניתן להתעדכן על פעילות האיגוד (כנסים, וועידות, השתלמויות, ישיבות ועוד), וכן להיחשף למידע מקצועי ופרקטי במגוון תחומים שעל סדר היום.

האתר נבנה ע"י חברת א.ש. בינה-הדרכה, יעוץ ופיתוח בע"מ בראשותו של מר אלי משיח והיא אשר תתחזק ותתפעל את האתר, כאשר את התוכן המקצועי באתר ינהל על ידי מר עזרא דיין אשר סייע בייעוץ מקצועי להקמתו. באתר מופיעים  פרטי גזברי הרשויות המקומיות הפעילים  וכן שמות חברי ההנהלה, המועצה והוועדות המקצועיות של האיגוד. במערכת הניהול של האתר צבורים פרטים נוספים של גזברים לשעבר וגם של בעלי תפקידים נוספים שיש לנו עניין לשמור עימם על קשר שוטף. באתר מוגדר אזור סגור לחברים בלבד שהכניסה אליו מחייבת שם משתמש וסיסמא. באזור זה מפורסם מידע המיועד אך ורק לחברי האיגוד (למשל מספרי טלפון סלולרי של כל חברי הארגון, נגישות לפרוטוקולים ודוחות של האיגוד ועוד).

אני מזמין אתכם לבקר באופן קבוע באתר ומאחל לכם גלישה נעימה ומועילה.

 

בברכה,

אריה ברדוגו
גזבר עיריית בית שמש ויו"ר האיגוד