הועידה השנתית 2021

שלום חברות וחברים,

הוועידה הכלכלית השנתית של איגוד הגזברים ברשויות המקומיות בישראל תתקיים בין התאריכים 23-26 במאי 2021 , במלון מלכת שבא אילת.

הוועידה מיועדת לגזברים ובעלי תפקידים בכירים במערך הכספי של הרשויות המקומיות. כבעבר, לוועידה מוזמנים גם בעלי תפקידים רלוונטיים במערך השלטון המקומי והמרכזי.

אנו ניפגש, נתכנס ונרשם ביום א' בערב 23/05/21 (לתשומת ליבכם, מגיעים ביום ראשון ולא ביום שני, ומסיימים ביום רבעי ולא ביום חמישי). המפגשים וההרצאות יתחילו בבוקר שלמחרת באופן המאפשר לכל המשתתפים להגיע לכנס בזמן תוך שמירה על רעננות וערנות.

בימים אלו ברור לכל שהשלטון המקומי הינו ה"מבוגר האחראי" היחיד במגזר הציבורי. בהיעדר יציבות פוליטית, השלטון המרכזי מתקשה לתפקד כבר זמן רב, והפתרון אינו נראה באופק. האחריות, התושייה והיוזמה של השלטון המקומי, הם שמאפשרים המשך שירותים ציבוריים רבים וזאת על אף השיתוק של השלטון המרכזי. אין ספק שתקופה זו לימדה אותנו להיות יזמים ולקחת את עתידנו בידנו.

ברוח התקופה, ולאור העובדה שהשלטון המקומי צריך לגלות רוח יזמית ולגייס מקורות ושותפים נוספים לצמיחה ופיתוח המרחב הציבורי, תתקיים השנה הוועידה בסימן של -  

מנופים ומודלים עסקיים לפיתוח השלטון המקומי

במהלך המפגשים נבחן את האפשרויות והמודלים הקיימים והמוצעים לפיתוח השלטון המקומי. במקביל, נבחן את ההיצע, המצב בשוק ומגבלות הרגולציה. במודלים שנלמד ונציע נגלה כיצד, ואם בכלל, ניתן לשלב בין מצב השוק ומגבלות הרגולציה.

אנו נשמע דעות של אנשי מקצוע, מקבלי החלטות ובעלי תפקידים הרלוונטיים לנושא, וננסה ללמוד כיצד יכולות הרשויות המקומיות להרחיב את השירות לתושב, ואף להרוויח ממודלים עסקיים חכמים ויצירתיים.

לאור העובדה כי גם השנה אנו מתכנסים ערב לפני תחילת הכנס, נותיר יותר זמן ללימוד והתרשמות מהחידושים שיוצגו במתחמי התצוגה שליד אולם ההרצאות.

סיום הוועידה יהיה ביום רבעי בצהריים המוקדמות מתוך כוונה לאפשר לחברות ולחברים הרחוקים להגיע בזמן סביר הביתה.

מי שכבר נרשם בעבר, שילם ולא ביטל את הרשמתו, מתבקש להשיב במייל חוזר ולאשר את השתתפותו. מי שלא נרשם או שביטל הרשמתו מתבקש להירשם - אנא מהרו להודיע או להירשם ולהבטיח את מקומכם.

אני מאחל לכולנו וועידה פורה ומהנה.

חתימה יור איגוד הגזברים

 

 

 

 

 

לתוכנית הכנס לחצו כאן

 

 

נותני החסות לכנס:

לוגו מרכנתיל

לוגו החברה למשק וכלכלה

לוגו ורדיס

לוגו דקל

לוגו מטרופולינט

לוגו מילגם