יו"ר האיגוד


ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של איגוד הגזברים

תומר רוחברוכים הבאים לאתר האינטרנט של איגוד הגזברים ברשויות המקומיות בישראל. באיגוד חברים כל גזברי העיריות, המועצות המקומיות והמועצות האזוריות בישראל (כ- 250 במספר).

זהו איגוד מקצועי וותיק שהוקם בשנות ה-60 של המאה הקודמת, המהווה נציגות מוסמכת של גזברי הרשויות המקומיות לייצוג חבריו כלפי מוסדות המדינה ומשרדי הממשלה, המעסיקים, מרכז השלטון המקומי, מוסדות ההסתדרות ולמעשה מול כל גוף, שיש לו נגיעה בדבר מעמדו, מקצועיותו, סמכויותיו, קידומו ושיפור תנאי עבודתו ורווחתו של הגזבר ברשות המקומית.

האתר שם לעצמו יעד לתחזק את הקשר המקצועי של הקהילה הפיננסית במגזר המוניציפאלי באמצעות עדכון שיטתי ובזמן אמיתי בכל נושא שיימצא רלוונטי. בנוסף, באתר ניתן להתעדכן על פעילות האיגוד (כנסים, וועידות, השתלמויות, ישיבות ועוד), וכן להיחשף למידע מקצועי ופרקטי במגוון תחומים שעל סדר היום.

התוכן המקצועי באתר מנוהל על ידי חב' אָרְמָה ניתוח מידע בניהולו של ידידנו אריה מצליח, לשעבר מנכ"ל החברה לאוטומציה וסמנכ"ל כלכלה ומידע במרכז השלטון המקומי, המצוי מאוד בעולם התוכן הפיננסי של הרשויות המקומיות בישראל.

באתר מופיעים  פרטי גזברי הרשויות המקומיות הפעילים  וכן שמות חברי ההנהלה, המועצה והוועדות המקצועיות של האיגוד. במערכת הניהול של האתר צבורים פרטים נוספים של גזברים לשעבר וגם של בעלי תפקידים נוספים שיש לנו עניין לשמור עימם על קשר שוטף.

באתר מוגדר אזור סגור לחברים בלבד שהכניסה אליו מחייבת שם משתמש וסיסמא. באזור זה מפורסם מידע המיועד אך ורק לחברי האיגוד (למשל מספרי טלפון סלולרי של כל חברי הארגון, נגישות לפרוטוקולים ודוחות של האיגוד ועוד). כדי לקבל שם משתמש וסיסמא לאתר נא פנו במייל למנהלת האתר (ראו בצור קשר) והיא תנפק את הפריטים הנדרשים לכניסה.

אני מזמין אתכם לבקר באופן קבוע באתר ומאחל לכם גלישה נעימה ומועילה.

בברכה,

תומר ביטון, רו"ח
גזבר עיריית באר שבע ויו"ר האיגוד